ROLLICO Rolling Components - Oferty pracy
LeftMenuPic
    TUV SUD logoEU baner

Oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko

MECHANIK - pracownik utrzymania ruchu
miejsce pracy: Lubliniec

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie w bieżącym, nalezytym stanie technicznym maszyn, takich jak szlifierki numeryczne, centra obróbcze, tokarki CNC
  • usuwanie bieżących awarii

Oczekiwania:

  • minimum średnie/zawodowe wykształcenie techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dyspozycyjność i zaangażowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na adres: ROLLICO Rolling Components Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością s.k. , ul. Cegielniana 21, 42-700 Lubliniec lub na e-mail: praca@rollico.com.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli z podpisem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgonie z ustawą z dnia 29.08.1997.o ochronie danych osobowych /Dz.U. Nr 133 poz. 883/"

INŻYNIER SPRZEDAŻY - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
miejsce zatrudnienia: Lubliniec

  • samodzielne stanowisko sprzedawcy produktów Rollico i kooperantów na rynku krajowym
  • dynamiczne prowadzenie procesu handlowego obejmującego pozyskiwanie nowych klientów, analizę ich potrzeb, doradztwo w zakresie budowy systemów techniki liniowej, ofertowanie produktów
  • obszar pracy - cała Polska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie budowy systemów techniki liniowej lub pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • znajomość rynku branżowego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności zaangażowania w realizację zadań i osiąganych efektów pracy